Skip to content

Žádné nové stránky, ale aspoň nějaké novinky

Žádné nové stránky, ale aspoň nějaké novinky published on Žádné komentáře u textu s názvem Žádné nové stránky, ale aspoň nějaké novinky

Zdravím, mí milí čtenáři!

Posílám pozdravy z mého aktuálního pobytu v komiksovém podsvětí!

Je mi naprosto jasné, že to, co by jste si přáli ze všeho nejvíc, jsou nové stránky komiksu, ale to je zrovna ta věc, kterou vám v tuhle chvíli nemůžu dopřát.

Proč?

Protože momentálně pracuji na tajných komiksových projektech (jako rádoby profesionální komiksový autor, kterým bych chtěla být) a to dokonce dvou!

Prvním projektem je barvení výborného komiksu, který napsal a nakreslil můj komiksový kolega Jirka Tesař, a který by měl pravděpodobně začít vycházet v nejmenovaném dětském časopise na podzim. (V Ábíčku, stejně jako náš předchozí projekt Zapadlé Království.)

Druhého projektu se účastním nejen jako barvíř, ale také jako kreslíř jedné z kapitol této grafické novely – opět podle scénáře Jirky Tesaře. Jde o výborný projekt spojující několik českých autorů, který bude tentokrát publikován anglicky! Až budu mít víc informací, popíšu Vám víc 🙂

Oba tyto projekty mě zaměstnávají ve volném čase a až (ne že bych si stěžovala), takže pro sebe maximálně vytvořím sem tam nějaký obrázek pro legraci nebo na procvičení určité techniky. A to jsou ty obrázky, které jsem byla líná v posledních letech nahrát na tenhle web.

Takže – to, co bych ráda, je nahrát víc obrázků, které jsem doteď neposlala online

a taky propojit anglickou a českou část webu, aby pro mě bylo jednodušší vytvářet nové příspěvky.

Očekávejte novinky a mrkněte se do galerie a fanartu na nové obrázky!