Skip to content

Modré město

V poslední době tak málo skicuji s barvami, že jsem si chtěla zkusit něco nového. A Procreate je super prográmek na simulaci tradičních technik.


Pomoc s motivací?

Ahoj všichni,
v poslední době jsem nebyla moc motivovaná pracovat na komiksu a ilustracích k příběhům z jeho světa a napadlo mě, že spojit se s vámi a vidět, že to ještě pořád někdo čte a chce vidět pokračování, by mi mohlo dost pomoct.

Jestli se chcete stavit a pokecat, vytvořila jsem discord (a budu tam dávat i obrázky, které nejsou na tumblru… nebo kdekoliv jinde). Díky, jestli zaskočíte!

český Aeltarnen / Svět bez jména 
https://discord.gg/CxQJddm


Ranní rozcvička

Moje letošní předsevzetí je být mnohem aktivnější na sociálních sítích. (Což vzhledem k mému dlouhodobému tichu nebude vůbec problém XD.)
Tady je pro vás jeden Morti, kterého jsem vytvořila jako dnešní rozcvičku 🏋️‍♀️


Žádné nové stránky, ale aspoň nějaké novinky

Zdravím, mí milí čtenáři!

Posílám pozdravy z mého aktuálního pobytu v komiksovém podsvětí!

Je mi naprosto jasné, že to, co by jste si přáli ze všeho nejvíc, jsou nové stránky komiksu, ale to je zrovna ta věc, kterou vám v tuhle chvíli nemůžu dopřát.

Proč?

Protože momentálně pracuji na tajných komiksových projektech (jako rádoby profesionální komiksový autor, kterým bych chtěla být) a to dokonce dvou!

Prvním projektem je barvení výborného komiksu, který napsal a nakreslil můj komiksový kolega Jirka Tesař, a který by měl pravděpodobně začít vycházet v nejmenovaném dětském časopise na podzim. (V Ábíčku, stejně jako náš předchozí projekt Zapadlé Království.)

Druhého projektu se účastním nejen jako barvíř, ale také jako kreslíř jedné z kapitol této grafické novely - opět podle scénáře Jirky Tesaře. Jde o výborný projekt spojující několik českých autorů, který bude tentokrát publikován anglicky! Až budu mít víc informací, popíšu Vám víc 🙂

Oba tyto projekty mě zaměstnávají ve volném čase a až (ne že bych si stěžovala), takže pro sebe maximálně vytvořím sem tam nějaký obrázek pro legraci nebo na procvičení určité techniky. A to jsou ty obrázky, které jsem byla líná v posledních letech nahrát na tenhle web.

Takže - to, co bych ráda, je nahrát víc obrázků, které jsem doteď neposlala online

a taky propojit anglickou a českou část webu, aby pro mě bylo jednodušší vytvářet nové příspěvky.

Očekávejte novinky a mrkněte se do galerie a fanartu na nové obrázky!


Blog archive

[webcomic_dropdown_storylines collection=“webcomic1″ show_option_all=“- Comics by Storyline -“ webcomics=“true“]